Používané techniky

Klasická masáž

Je nejznámější používanou technikou. Doporučována při bolesti, úbytku svalové hmoty a při regeneraci.

Medová masáž

Detoxikuje, čistí a prokrvuje pokožku. Svým detoxikačním účinkem zbavuje celé tělo od nečistot (toxinů), které se v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků.

Jednorázový zábal ze včelího vosku

Aplikace zábalu prohlubuje účinek předcházejících i následných ošetření. Vhodný při bolestech svalů a kloubů, revmatických onemocněních, bolestech hlavy a migréně. Ohřev zábalu je lehký a intenzivní, přitom vosk uvolňuje své typické aroma.

Lymfatická masáž

Zvyšuje imunitu,podporuje detoxikaci organismu, zlepšuje funkci lymfatického a cévního systému. Odbourává celulitidu, vyhlazuje pomerančovou kůži a přispívá k úbytku centimetrů v oblasti stehen a břicha.

Bowenova masáž

Je velmi účinná při bolestech. Jedná se o techniku, kdy se jemnými dotyky „přebrnkne“ jednotlivý každičký sval či svalová skupina.

Vibromuskulární harmonizační technika (VHT)

Technika vychází z Bowenovy masáže. Je více intenzivní, používá se větší množství pohybů. Často lze provést ošetření celého těla během jedné návštěvy (50 - 60 min).

Ušní svíce

Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvoří podtlak tzv.komínový efekt, který maz vytáhne dovnitř svíčky. Zároveň dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku.

Tělové svíce

Tělové svíce slouží k detoxikaci organismu. Jedná se o čistě přírodní produkt ze včelího vosku. Teplo svíce vzniklé hořením vytváří ve svíci komínový efekt. Celý proces působí jak na fyzické úrovni, tak i bioenergetické - odbourává energetické bloky.

Baňkování

Metoda tradiční čínské medicíny, která uvolňuje svalstvo a dokáže odstranit bolest páteře a pohybového aparátu. Zlepšuje prokrvení a rozproudí energii v těle. Baňkování spočívá v přikládání nádobek na pokožku.

Kizetio Taping

U nás poměrně mladá léčebná technika. Jejím účelem je efektivní léčba pohybového aparátu. Ovlivnění bolesti a prevence přetížení při rekreačním i vrcholovém sportu.

Výdrž pásky na ošetřeném místě: 3 až 14 dní záleží na šetrnosti zacházení s ošetřeným místem. Je možné se sprchovat, páska rychle osychá a neodlupuje se. Běžné ošacení pásky neničí.

Čokoládová masáž

Detoxikační a reminizační účinky, které účinně působí na pokožku. Příjemná a relaxační masáž účinná při problémech s celulitidou a zadržováním vody v těle.

Bambusová masáž

Bambusová masáž je velice účinná a příjemná masáž. Stimuluje a odstraňuje stres a bojuje proti stuhlým svalům.

Masáž hřejivými masážními mušlemi

Originální mořské mušle. Stimulují oslabené partie. Zrychlují krevní a mizní oběh a též urychlují odstranění škodlivin a toxinů. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Po této masáži budete dokonale zrelaxováni a odpočati.

Reiki

Léčivá energie prochází rukama terapeuta, navozuje stav klidu, prochází do buněk, svalů a vnitřních orgánů těla. Působením této energie se harmonizují vztahy mezi jednotlivými orgány, každá buňka, sval přijímá vyživující sílu. Reiki energie je velmi často vnímána jako příjemné teplo vyzařující z terapeutových rukou. Někdy je tento pocit možno popsat jako pálení, výjimečně jako uvolňující bolest nebo chlad. Léčení prostřednictvím Reiki je neinvazivní, nediagnostické, holistické (celostní) a šetrné ošetření. Není podmíněno žádnou vírou ani vnitřním stavem mysli. Působí stejně dobře na lidi i zvířata dokonce i na rostliny. Prostřednictvím Reiki je možné zmírnit příčiny i příznaky chorob a velmi často je lze dokonce úplně odstranit.

Shamballa 1024

Seskupení energetických geometrických symbolů se schopností uvádět fyzické tělo i celé energetické pole do rovnováhy.

© 2009 - 2014 | Jiří Kaiser, Praha 6

vod
Mase
No text
No text